Aktualności

Dowiedz się, co u nas słychać.
10.07.2016

Komentarz w związku z informacją o wznowieniu działalności PRW w SITSpoż

W związku z informacją o wznowieniu w ostatnich dniach czerwca działalności Polskiej Rady Winiarstwa w Stowarzyszeniu Naukowo-Technicznym Inżynierów i Techników Przemysłu Spożywczego, prezes Związku Pracodawców Polska Rada Winiarstwa – Jerzy Kwaśniewski został poproszony o komentarz.

Związek Pracodawców Polska Rada Winiarstwa jest samodzielnym podmiotem kontynuującym działalność swych członków, aktywnych wcześniej w Polskiej Radzie Winiarstwa w Stowarzyszeniu Naukowo-Technicznym Inżynierów i Techników Przemysłu Spożywczego. – powiedział  Jerzy  Kwaśniewski – Polska Rada Winiarstwa w Stowarzyszeniu Naukowo-Technicznym Inżynierów i Techników Przemysłu Spożywczego to pozbawione osobowości prawnej ciało doradcze Prezesa SITSpoż, cenna inicjatywa której członkami wciąż pozostają członkowie ZP PRW. Nie jest to jednak organizacja wyposażona w osobowość prawną, konieczną do samodzielnego występowania w obrocie prawnym lub w konsultacjach społecznych w procesie legislacyjnym.

Komentarz został opublikowany w artykule Portalu Spożywczego „PRW reprezentuje branżę winiarską, a PRW doradza prezesowi SITSpoż”

Wróć do aktualności

© 2020 Polska Rada Winiarstwa. Wszelkie prawa zastrzeżone