Aktualności

Dowiedz się, co u nas słychać.
16.02.2022

Nowy Członek ZP PRW

Z przyjemnością informujemy, że do grona Członków ZP PRW przystąpiła Firma Partner Center – jeden z czołowych importerów i dystrybutorów win. Tym samym, w strukturach naszej organizacji  jest już 12 firm.

Łódzka firma Partner Center to jeden z czołowych importerów, dystrybutorów i producentów win. W ofercie posiada setki trunków z renomowanych domów winiarskich Starego i Nowego Świata, wielokrotnie nagradzanych na międzynarodowych konkursach jakości alkoholi. Zaopatruje zarówno rynek HoReCa – hotele i restauracje, jak i sieci handlowe.

– Od trzech dekad staramy się dbać o to, aby klienci otrzymywali od nas wino najlepszej jakości. Naszą misją jest dzielenie się naszą pasją – miłością do wina – mówi Krzysztof Apostolidis, Prezes firmy Partner Center.

Partner Center to laureat wielu prestiżowych nagród, m.in. zdobywca tytułu Lidera Rynku, Godła Inwestor w Kapitał Ludzki, Szafirowej Statuetki Lidera Zarządzania Zasobami Ludzkimi, a także certyfikatu systemu jakości ISO 9001:2001 w zakresie importu i dystrybucji win i alkoholi oraz godła Teraz Polska. Firma jest także dwukrotnym zdobywcą Medalu Europejskiego oraz międzynarodowych nagród, m.in. na Berlin Wine Trophy.

 – Jako firma odpowiedzialna społecznie dostrzegamy konieczność w promowaniu tylko rozważnego spożywania alkoholu. Dlatego tak chętnie wspieramy i inicjujemy kampanie społeczne. Nasze aktywności mają na celu zmianę mentalności, zarówno na płaszczyźnie konsumpcji, jak i sprzedaży alkoholu – mówi Krzysztof Apostolidis, Prezes firmy Partner Center.

To już 12-ta firma w strukturach Związku Pracodawców Polska Rada Winiarstwa. – Sukcesywnie rozbudowujemy naszą organizację z przekonaniem, że nasze wspólne działania przynoszą korzyść branży i przekładają się na sukces przedsiębiorstw – mówi Magdalena Zielińska, Prezes Związku Pracodawców Polska Rada Winiarstwa.

Wróć do aktualności

© 2020 Polska Rada Winiarstwa. Wszelkie prawa zastrzeżone