piątek, 09 wrzesień 2016 06:55

Martini Polska nowym Członkiem ZP PRW

ZP PRW z dużą satysfakcją powitał nowego Członka – Martini Polska Sp. z o .o.  Przystąpienie firmy o takiej renomie jak Martini Polska to ogromny zaszczyt i zachętę do dalszej aktywności w zakresie rozwoju organizacji.  Jest to sygnał potwierdzający rozwój Rady, która od początku br. działa jako niezależny Związek Pracodawców.

Doradztwo prawne, ekspercka pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z procesami produkcji czy też reprezentowanie zjednoczonego głosu branży winiarskiej wobec władz ustawodawczych, wykonawczych i instytucji kontrolnych oraz innych organizacji krajowych i zagranicznych to tylko niektóre z działań, jakimi na co dzień zajmuje się Rada.

 - Bardzo cieszymy się z możliwości uczestnictwa w pracach Związku Pracodawców Polska Rada Winiarstwa – mówi  Alicja Pruchniak, prokurent firmy Martini Polska Sp. z o.o. – Cele, jakie stawia sobie Rada, są również naszymi celami i jesteśmy pewni tego, że razem możemy szybciej i sprawniej je osiągnąć. Wymiana doświadczeń pomiędzy firmami zrzeszonymi w strukturach Rady, możliwość dyskusji na ważne dla nas tematy oraz pozyskania eksperckich konsultacji np. odnośnie tematyki legislacyjnej są dla nas niezwykle cenne. Liczymy na duże wspólne sukcesy oraz na wartościową współpracę.

Więcej informacji na ten temat w zakładce Biuro Prasowe.

Bartex Dom Wina Henkel Jantoń lemag Mazurskie miody Martini Warwin ardagh