piątek, 11 maj 2018 12:36

Noc muzeów w firmie Jantoń

ZP PRW angażuje się w znaną i lubianą akcję - Noc Muzeów. Firma JANTOŃ – jeden z największych producentów, importerów i eksporterów branży, zaprasza do swojego zakładu produkcyjnego w Dobroniu. Uczestnictwo w Nocy Muzeów jest  znakomitą okazją, żeby zaprezentować  firmę, a polskie zakłady produkcyjne branży winiarskiej mają się czym pochwalić. To nowoczesne przedsiębiorstwa, spełniające najwyższe standardy. Otwarcie drzwi dla konsumentów i prezentacja procesów technologicznych to też fantastyczna forma edukacji.

Tegoroczną akcję w firmie Jantoń traktujemy jako pilotażową, w przyszłym roku do Nocy Muzeów z pewnością dołączą  inni Członkowie ZP PRW.

Firma Jantoń zaprasza w sobotę, 19 maja o godzinie 18.00 na wycieczkę po zakładzie produkcyjnym, gdzie będzie można zapoznać się z technologią produkcji wina na skalę przemysłową. Odbędzie się także prezentacja tradycyjnej metody wytwarzania  cydru musującego metodą „szampańską”.

Firma przygotowała autokar, który przewiezie uczestników na trasie: Łódź – Pabianice – Dobroń.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w Nocy Muzeów w firmie Jantoń prosimy o przesyłanie zgłoszenia na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Ilość miejsc ograniczona.

Zapraszamy do zapoznania się z informacją prasową „Noc Muzeów w winiarni Jantoń”  w zakładce: „Biuro prasowe”

Bartex Dom Wina Henkel Jantoń lemag Mazurskie miody Martini Warwin ardagh