Aktualności

Dowiedz się, co u nas słychać.
01.10.2018

Nowe logo ZP PRW

ZP PRW przechodzi rebranding. Prezentujemy nowe, zmienione logo, które obowiązuje od 1 października. Rebranding Rady był podyktowany potrzebą dostosowania warstwy komunikacji wizualnej do zmian zachodzących zarówno w strukturach organizacji, jak i na rynku. To unowocześnienie, przy jednoczesnym zachowaniu charakteru poważnej instytucji eksperckiej.

Nowe oblicze obejmuje zmianę logotypu, layoutów materiałów POS. Celem i głównym wyzwaniem było to, aby pokazać powiązanie z przeszłością przy jednoczesnym odpowiednim zróżnicowaniu i nadaniu nowoczesnego charakteru wszystkim layoutom.

Obecne logo nawiązuje do przeszłości symbolem trzech kieliszków. W nowej wersji są one mocniej wyrysowane, nabrały zdecydowanego kształtu i wyrazu. Środkowy kieliszek jest wyrysowany kolorem czerwonym, pozostałe kolorem ciemnoszarym. Te kolory są również kolorami wiodącymi w całej nowej komunikacji wizualnej. Strona internetowa Rady będzie (zarówno swoją stylistyką, jak i układem) nawiązywać do nowoczesnych, ale i prostych w nawigacji stron. Jej głównymi odbiorcami mają być w organy rządowe, organy administracji publicznej, dziennikarze oraz oczywiście firmy producenckie.

W celu poznania szczegółów decyzji o rebrandingu, zapraszamy do zakładki „Media”.

Wróć do aktualności

© 2020 Polska Rada Winiarstwa. Wszelkie prawa zastrzeżone